Toplu SMS Hizmeti
Toplu SMS, bir duyuru türüdür.

Toplu SMS, aynı mesajın internet üzerinden birden fazla telefona tek bir tuş ile gönderilmesidir. Toplu SMS, size özel günleri kutlamada yardımcı olur. Toplu SMS, sizin birçok kişiye önemli bir bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar. Toplu SMS ile mağazanızdaki bir indirimi hedef müşteri kitlenize ya da bütün müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz. Yeni çkan bir ürününüzün, ya da fiyatı düşen bir ürününüzün fiyatını şubelerinize ya da bayilerinize hızlı ve kolay ve bir o kadar da garantili bir şekilde ancak Toplu SMS ile ulaştırabilirsiniz.

1.000Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
149TL1 yıl geçerli
2.500Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
319TL1 yıl geçerli
5.000Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
489TL1 yıl geçerli
10.000Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
729TL1 yıl geçerli
25.000Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
1599TL1 yıl geçerli
50.000Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
2799TL1 yıl geçerli
100.000Gönderim
Ücretsiz Eğitim ve
Online Destek
5299TL1 yıl geçerli
Kredili fiyatlandırmada yıllık ücretlendirme yapılır. Krediler 1 yıl boyunca kullanılabilir.
Panel arayüz eğitimi ilk satın alımlarda ücretsiz olarak verilmektedir.
SATIN AL
sms

Nerelerde Kullanılır

  • Toplu SMS, herkesin cep telefonunu bir saat gibi yanında taşıması sebebiyle yüksek olasılıklı iletişim kurma ve duyuru gerçekleştirme hizmetidir. Kurumsal bir firma yöneticisi iseniz ya da kurumsal bir kimlik oluşturma çabasında olan bir şirket yöneticisi iseniz; Toplu SMS size kurumsallığın önünü açan bir hizmettir.
  • Toplu SMS, internet üzerinden gönderilen SMS trafiğini temsilen bir kavramdır. Dolayısıyla, Toplu SMS ile her zaman yüzlerce binlerce kişiye mesaj atma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Toplu SMS ile elektronik ortamda gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğini sağlayabilir ve işlemi yapan kişinin doğru kişi olup olmadığını teyit etmek için kişiye özel SMS gönderebilirsiniz.
sms kullanım