%90 Inbox Garantisi

 

Sendmail toplu mail gönderim paneli %90 inbox garantisi vermektedir. Sendmail destek ekibi hesabınız oluşturulduktan sonra ücretsiz online eğitim vererek bu eğitim sırasında maillerinizin inbox'a düşmesini sağlamak adına sizlerle dikkat edilmesi gereken hususları paylaşır.

Toplu Mail gönderimle en fazla karşılaşılan sorunların başında inbox'a düşmeme yani spama düşme sorunu bulunmaktadır. Örneğin; hazırlanılan gönderimlerin konu kısmında uzun cümlelere yer verilmesi, tamamının büyük harflerden oluşması veya indirim,fırsat gibi kampanya algısı yaratabilecek kelimelerin kullanılması göndermiş olduğunuz toplu mailin spama düşmesine sebep olabilir. Hazırlamış olduğunuz içeriğin %40 lık kısmının metinden oluşması da inbox oranınızın artmasına yardımcı olacaktır.Tek parça resim göndererek içerikte bir metin bulunmamasını sağlamak mailinizin kampanya olarak algılanıp spama düşmesine sebebiyet verebilir. 

Şunu bilmeliyiz ki gönderim altyapımız %100 inbox garantisi de verse biz uygun olmayan bir içerik gönderirsek mutlaka spama düşme ihtimali bulunmaktadır.  

 

 Tüm Makaleler